Тренер “Ливерпуля” висловив розчарування після поразки у матчі проти “Пари Сен-Жермен”. Він підкреслив, що команда грала добре, але не зуміла забити м’яч. Тренер впевнений у міцності своїх гравців та вірить у їхній успіх у майбутніх іграх.
Тренер “Ливерпуля” висловив розчарування після поразки у матчі проти “Пари Сен-Жермен”. Він підкреслив, що команда грала добре, але не зуміла забити м’яч. Тренер впевнений у міцності своїх гравців та вірить у їхній успіх у майбутніх іграх.