Джерела Поляна (Свалява)

Основою лікування на курорті служать славетні лікувально-столові води «Поляна квасова» та «Поляна купель». Води Поляни характеризуються високою концентрацію мінералів і вуглекислоти та специфічним смаком. На території курорту працюють два санаторії – 130-річна «Поляна» та «Сонячне Закарпаття». Можна обрати житло на будь-який смак і поза межами санаторіїв. Відпочинок в Поляні можна доповнити гірським теренкуром, милуванням панорами полонин Боржава та Руна, оглядом історичних пам’яток селища, а взимку – гірськолижними розвагами (в селі облаштовано 4 траси).

Джерела Поляна (Свалява)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Печера Дуча

Печера Дуча розташовується в Заставнівському районі Чернівецької області.

Гора Піп Іван Мармароський

Піп Іван Мармароський, угорський Іван-хавас, 1936 м над рівнем моря) - гора в горах Марамуреш (частина Рахівських гір) на румунсько-українському державному кордоні. 

Водоспад Камянка

Водоспад Кам'янка або Кам'янецький розташований на річці Кам'янка в Національному парку Дубина Сколівського району Львівської області на заході України Висота водоспаду становить 7 метрів.

Гора Гутин Томнатик

Гутин Томнатик - вершина висотою 2016 м. над рівнем моря розташована в середині хребта Чарногора в Україні.

Джерела Шаян

Бальнеологічний курорт Шаян знаходиться за 15 км від Хуста. З трьох боків селище оточене горами, названими в народі Шаян, Шаяниха та Шаянчик, що виникли за легендою в сиву давнину на місці загибелі від ворогів родини Шаянів.