Гора Менчул

Гора Менчул висотою 1 998 м над рівнем моря – гора у Чорногірських горах у південно–західній частині України на межі між Закарпатською та Івано–Франківською областями. Він розташований у головному хребті між вершинами Бребенескул (2035 м) на північному заході та Дземброня (1877 м) на південному сході. У південно–західному напрямку від гори тягнеться хребет, що спускається через кілька нижніх вершин у долину Білої Тиси, у зворотному напрямку хребет тягнеться до вершини Степанець (1649 м). Північні схили пагорба потрапляють у долину потоку Кизя, на схід у долину потоку Дземброня, на південь у долину потоку Балзатул і на захід у долину потоку Бребенескул.

Гора Менчул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Бабин

Каскад Бабиних водоспадів (1,5—2,5 м).

Озеро Лебедин

Широке водне дзеркало, закутані зеленню рослин і чагарників знаходиться серед старовинного букового лісу на висоті 650 м. Над рівнем моря. і має овально-округлу форму і розмір 150 м., глибина - 28 м. Знаходиться на території Національного парку "Гуцульщина".

Гора Менчул

Гора Менчул висотою 1 998 м над рівнем моря - гора у Чорногірських горах у південно-західній частині України на межі між Закарпатською та Івано-Франківською областями.

Водоспад Малий Кузьминець

Водоспад розташований на південний захід від села Стара Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

Джерела Кваси

Кваси неймовірно багаті на мінеральні джерела – тут їх більше 80. Місцева «квасна» вода, що належить до типу «Єсентуки», почала використовуватися для лікування з середини XIX ст., коли в селищі відкрилася перша водолікарня.