Гора Менчул

Гора Менчул висотою 1 998 м над рівнем моря – гора у Чорногірських горах у південно–західній частині України на межі між Закарпатською та Івано–Франківською областями. Він розташований у головному хребті між вершинами Бребенескул (2035 м) на північному заході та Дземброня (1877 м) на південному сході. У південно–західному напрямку від гори тягнеться хребет, що спускається через кілька нижніх вершин у долину Білої Тиси, у зворотному напрямку хребет тягнеться до вершини Степанець (1649 м). Північні схили пагорба потрапляють у долину потоку Кизя, на схід у долину потоку Дземброня, на південь у долину потоку Балзатул і на захід у долину потоку Бребенескул.

Гора Менчул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Прутський (Говерлянський)

Водоспад Прутський (Говерлянський) розташований коло витоку р. Прут між горами Говерла і Брескул. Водоспад Каскадний висотою 80м. має шість каскадів.

Скеля Писаний камінь

Недалеко від села Криворівня знаходиться популярний туристичний об'єкт - Писаний камінь. 

Водоспад Гуркало

Він розташований на висоті 570 м над рівнем моря, на схилі гори Парашка в Сколівських Бескидах, що є Карпатським гірським хребтом. Живиться потоком Стрия. Складається з двох потоків висотою близько 5 м. До водоспаду веде туристична стежка, яка з’єднує села Корчин та Крушельниця з Парашкою. Поруч з ним є галявина, яка є популярним місцем для кемпінгу серед туристів.

Печера Дуча

Печера Дуча розташовується в Заставнівському районі Чернівецької області.