Гора Петрос

Петрос – гора висотою 2020 м у Карпатах в Україні. Вершина, також відома як “Штормова гора“, є четвертою за висотою горою в Україні і розташована в північно–західній частині гірського масиву Чорногора. Він розташований у Карпатському біосферному заповіднику Закарпатської області. Гора є однією з найбільш відвідуваних та найнебезпечніших вершин Карпат. Він складається з пісковика і в основному вкритий субальпійською рослинністю. Кущі (ялівець, сибірський рододендрон) та ялицеві ліси ростуть у висоту від 1530 до 1600 метрів. Лавини часто зустрічаються взимку.

Гора Петрос

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Кам’яний

Розташований у межах Рахівського району Закарпатської області, на захід від південної околиці міста Рахів.

Водоспад Дівочі сльози

Водоспад «Дівочі сльози» розташований на гірській річці Жонка, припливу Прута. Місцеві жителі називають водоспад святим, оскільки поруч з ним знаходиться печера монаха.

Озеро Лебедин

Широке водне дзеркало, закутані зеленню рослин і чагарників знаходиться серед старовинного букового лісу на висоті 650 м. Над рівнем моря. і має овально-округлу форму і розмір 150 м., глибина - 28 м. Знаходиться на території Національного парку "Гуцульщина".

Гора Туркул

Це гора у Чорногірських горах у південно-західній частині України на межі між Закарпатською та Івано-Франківською областями. 

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша - це група природних та штучних споруд, вирізаних із гірських порід приблизно на 980 м н.р.м. приблизно за 3 км від села Бубнище Івано-Франківської області.