Гора Петрос

Петрос – гора висотою 2020 м у Карпатах в Україні. Вершина, також відома як “Штормова гора“, є четвертою за висотою горою в Україні і розташована в північно–західній частині гірського масиву Чорногора. Він розташований у Карпатському біосферному заповіднику Закарпатської області. Гора є однією з найбільш відвідуваних та найнебезпечніших вершин Карпат. Він складається з пісковика і в основному вкритий субальпійською рослинністю. Кущі (ялівець, сибірський рододендрон) та ялицеві ліси ростуть у висоту від 1530 до 1600 метрів. Лавини часто зустрічаються взимку.

Гора Петрос

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Гора Тростян

Гора розташована за 2 км від центру Славського.

Водоспад Лихий

Водоспад однокаскадний, заввишки приблизно 20 м. Розташований у межах Рахівського району Закарпатської області.

Джерела Кваси

Кваси неймовірно багаті на мінеральні джерела – тут їх більше 80. Місцева «квасна» вода, що належить до типу «Єсентуки», почала використовуватися для лікування з середини XIX ст., коли в селищі відкрилася перша водолікарня.

Водоспад Скакало

Водоспад Скакало розташований в трьох кілометрах на північ від селища Чинадієво. Своєю назвою він зобов'язаний переливаються з каменю на камінь каскадів струмків

Водоспад Лужківський

В Івано-Франківській області Косівського району знаходиться Лужківський водоспад, коло села Великий Рожин. Висота - 14 метрів.