Гора Піп Іван Мармароський

Піп Іван Мармароський, угорський Іван–хавас, 1936 м над рівнем моря) – гора в горах Марамуреш (частина Рахівських гір) на румунсько–українському державному кордоні. Українська частина розташована на території Рахівського району Закарпатської області, румунська – на території графства Марамуреш. Гора лежить у прикордонному хребті між вершинами Шербань (1793 м) на південному заході та Капул Гроцілор (1601 м) на південному сході. На північ від гори тягнеться ділянка до вершини Берлебашка (1733 м). Північно–східні схили потрапляють у долину потоку Квасний, північно–західні – у долину потоку Білий, а південні – у долину потоку Фрумугеана.

Гора Піп Іван Мармароський

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Скакало

Водоспад Скакало розташований в трьох кілометрах на північ від селища Чинадієво. Своєю назвою він зобов'язаний переливаються з каменю на камінь каскадів струмків

Озеро Мертве

Народна назва "Мертве озеро" мабуть виникло тому, що тут не живе риба. Але якщо уважно подивитися в воду, то побачимо, що озеро живе.

Озеро Ворожеска

Складається водойму з двох невеликих частин. Верхнє озеро - площа сягає 0,7 га, а найбільша глибина - 4,5 м. Нижня - 15 м нижче верхнього, площа 0,2 га, найбільша глибина - 1,9 м.

Водоспад Малий Кузьминець

Водоспад розташований на південний захід від села Стара Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.