Гора Піп Іван

Піп Іван – третя найвища вершина Чорногори після гори Говерли та Бребенескула. Висота – 2022 метри над рівнем моря. Схили гори вкриті змішаним лісом до приблизно 1220 метрів над рівнем моря, потім ялицею до приблизно 1,550 метрів. У міжвоєнний період гора позначила кордон між Польщею та Чехословаччиною. Між 1936 і 1938 рр. Польський уряд побудував там Білого слона, астрономічну обсерваторію та метеорологічну станцію.

Гора Піп Іван

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Крапельковий

В масиві Ґорґани, знаходиться водоспад Крапельковий, на притоці річки Бухтівець що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області. Висота водоспаду 10 метрів. Через те що потік невеликий в посушливу пору вода падає окремими краплями, через те водоспад отримав свою назву. Водоспад легкодоступний.  

Озера Солотвинські

Солотвинські соляні озера лікують за допомогою ропи та грязі, багатих на корисні мікроелементи. Доведено, що вода Cолотвинських озер аналогічна за складом та лікувальними властивостями водам Мертвого моря. Найбільше з Cолотвинських озер – Кунігунда утворилося на місці затопленої шахти, збудованої ще за австрійських часів.

Водоспад Ялинський

Водоспад Ялинський знаходиться на висоті 1000 м і з висотою падіння 26 м. є найвищим одноступінчастим водоспадом в Карпатах України

Гора Говерла

Гора Говерла - висота 2061 м над рівнем моря у північно-західній частині Хребет Чарногора, найвища вершина України. її схили мають висоту приблизно 1100 метрів.