Гора Піп Іван

Піп Іван – третя найвища вершина Чорногори після гори Говерли та Бребенескула. Висота – 2022 метри над рівнем моря. Схили гори вкриті змішаним лісом до приблизно 1220 метрів над рівнем моря, потім ялицею до приблизно 1,550 метрів. У міжвоєнний період гора позначила кордон між Польщею та Чехословаччиною. Між 1936 і 1938 рр. Польський уряд побудував там Білого слона, астрономічну обсерваторію та метеорологічну станцію.

Гора Піп Іван

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Озеро Апшинець

Розташоване на північно-східному схилі масиву Свидовець, на схід від гори Трояска, на висоті 1487 м. Довжина - 126 м, ширина - 100 м, площа 1,2 га. Глибина озера - до 3,3 м. Улоговина подовженої форми з невисоким мореним валом. Південно-західна частина озера зайнята осоково-сфагнових болотом

Водоспад Манявський

Водоспад у Івано-Франківської області, на південному заході від села Манява

Скеля Слон

За характерну форму це скельне оголення також називають скелею "Слон". Складки виникли в міоценових період (за іншими даними - від 60 до 75 млн. Років тому)

Водоспад Дівочі сльози

Водоспад «Дівочі сльози» розташований на гірській річці Жонка, припливу Прута. Місцеві жителі називають водоспад святим, оскільки поруч з ним знаходиться печера монаха.