Гора Синяк

Синяк – гора в Україні, розташована в Івано–Франківській області, у західній частині країни, за 500 км на південний захід від столиці Києва. 1658 метрів над рівнем моря знаходиться на Гора Синяк, або на 457 метрів над навколишньою місцевістю. Ширина його підніжжя становить близько 7,2 кілометра. Гора Синяк є частиною Хребет–Явірника.

Гора Синяк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Озеро Хащованське

Недалеко від села Хащованя Львівської області, в оточенні мальовничих пагорбів, вкритих смереками і густою рослинністю, красується Хащованське озеро (Нова Хащованя).

Водоспад Кам’яний

Розташований у межах Рахівського району Закарпатської області, на захід від південної околиці міста Рахів.

Озеро Несамовите

Озеро розташоване на висоті 1750 м над рівнем моря, трохи нижче головного хребта Чорногора. Довжиною менше 100 метрів і шириною 45 метрів. Глибина коливається від 1 до 1,5 метра.

Водоспад Гуркало

Він розташований на висоті 570 м над рівнем моря, на схилі гори Парашка в Сколівських Бескидах, що є Карпатським гірським хребтом. Живиться потоком Стрия. Складається з двох потоків висотою близько 5 м. До водоспаду веде туристична стежка, яка з’єднує села Корчин та Крушельниця з Парашкою. Поруч з ним є галявина, яка є популярним місцем для кемпінгу серед туристів.

Водоспад Кобилецький Гук

Водоспад неподалік від південної околиці смт Кобилецька Поляна