Гора Гутин Томнатик

Гутин Томнатик – вершина висотою 2016 м. над рівнем моря розташована в середині хребта Чарногора в Україні. Він піднімається в бічному хребті, простягаючись на південь від головного хребта біля Рабра, 2001 м. На східній стороні вершини є котел з найвищим українським озером – Бребенескул. Південні схили спускаються до долини потоку Бребенескул. Перепад висот з становить 700–800 м.

Гора Гутин Томнатик

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Джерела Трускавця

Головний скарб Трускавцю – слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва «Нафтуся». Специфічного присмаку воді додають речовини нафтового походження – в місцевості здавна видобувають нафту. Всього ж трускавецьке родовище налічує 25 джерел (використовуються 14) з 10 різновидами вод різного складу. У місті працюють 2 бювети. 10 бальнеологічних курортів Карпат.

Водоспади Сріблясті

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Ці дві природні дивовижі – можливість не тільки порадувати око, але й за допомогою різноманітних водних процедур оздоровити тіло.

Печера Дружба (Романія)

Розташована печера в буковому пралісі на північній околиці села Мала Уголька, що в Тячівському районі Закарпатської області

Водоспад Ялинський

Водоспад Ялинський знаходиться на висоті 1000 м і з висотою падіння 26 м. є найвищим одноступінчастим водоспадом в Карпатах України

Скелі Довбуша

Скелі Довбуша - це група природних та штучних споруд, вирізаних із гірських порід приблизно на 980 м н.р.м. приблизно за 3 км від села Бубнище Івано-Франківської області.