Гора Гутин Томнатик

Гутин Томнатик – вершина висотою 2016 м. над рівнем моря розташована в середині хребта Чарногора в Україні. Він піднімається в бічному хребті, простягаючись на південь від головного хребта біля Рабра, 2001 м. На східній стороні вершини є котел з найвищим українським озером – Бребенескул. Південні схили спускаються до долини потоку Бребенескул. Перепад висот з становить 700–800 м.

Гора Гутин Томнатик

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Печера Попелюшка.

Ця гіпсова печера – 3-тя у світі за площею. Множинні лабіринти, величезні печерні зали і цілі підземні озера постали у всій своїй красі, коли частина вод, що ховала Попелюшку, пішла.

Водоспад Шипіт

Водоспад розташований в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полоніна Боржавська, біля підніжжя гори Хемба (1491 м над рівнем моря) Водоспад побудований на постійних палеогенових пісковиках та гравії з тонкими шарами сланцю. Ущелина оточена буковими лісами.

Гора Піп Іван

Піп Іван - третя найвища вершина Чорногори після гори Говерли та Бребенескула. Висота - 2022 метри над рівнем моря.

Водоспад Воєводин

Водоспад розташований у Карпатах, в природному заповіднику Соколові Скелі, на потоці Воєводин, що починається на горі Рівна (1497 м над рівнем моря), тече глибокою ущелиною і впадає в річку Туря.