Озеро Бребенескул

Озеро Бребенескул розташоване в “Чорних горах” між Бребенескулом висотою 2038 м іГутином Томнатиком висотою 2016 м на висоті 1801 м і, отже, є найвищим озером України. Озеро Бребенескул має глибину до 2,8 м і має овальну поверхню 0,61 га. Озеро в Карпатському біосферному заповіднику живиться переважно дощовими та підземними водами. Вода прозора і мало мінералізована. Брубенескульський потік протяжністю 11 км витікає з озера і тече через потік Говерли до Тиси. Потік утворює невеликі водоспади, має водозбір 30,8 км2 і градієнт 100 м / км.

 

Озеро Бребенескул

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Печера Молочний Камінь

У кам’яний вік печера була домівкою та надійним захистом для первісної людини. Її загальна довжина сягає понад 92 метри.

Скелі Тустань

Наймальовничіші скелі Українських Карпат, вам точно сюди. І це не просто скелі, а унікальний історико-ландшафтний комплекс, аналогів якому немає в усій Європі

Водоспад Ялинський

Водоспад Ялинський знаходиться на висоті 1000 м і з висотою падіння 26 м. є найвищим одноступінчастим водоспадом в Карпатах України

Гора Ребра

Гора Ребра висотою 2000 м. у Чорногорських горах на південному заході України на межі між Закарпатською та Івано-Франківською областями.

Гора Менчул

Гора Менчул висотою 1 998 м над рівнем моря - гора у Чорногірських горах у південно-західній частині України на межі між Закарпатською та Івано-Франківською областями.