Озеро Герешаска (Догяска)

Знаходиться Герешаска на висоті 1577 метрів н.р.м., і за розмірами виглядає досить переконливо – 125 на 100 метрів, площа 1.2 гектара. Озеро своїм виглядом кличе купатися і це в принципі можливо – якщо ви любите купатися по пояс. Більше зануритися вам не дасть глибина озера: до 1,2 м.В Герешаска звичайна для високогірних озер крижана вода, так що довго купатися вам не доведеться.

Озеро Герешаска (Догяска)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Скакало

Водоспад Скакало розташований в трьох кілометрах на північ від селища Чинадієво. Своєю назвою він зобов'язаний переливаються з каменю на камінь каскадів струмків

Печера Молочний Камінь

У кам’яний вік печера була домівкою та надійним захистом для первісної людини. Її загальна довжина сягає понад 92 метри.

Водоспад Крапельковий

В масиві Ґорґани, знаходиться водоспад Крапельковий, на притоці річки Бухтівець що у Надвірнянському районі Івано-Франківської області. Висота водоспаду 10 метрів. Через те що потік невеликий в посушливу пору вода падає окремими краплями, через те водоспад отримав свою назву. Водоспад легкодоступний.  

Гора Ребра

Гора Ребра висотою 2000 м. у Чорногорських горах на південному заході України на межі між Закарпатською та Івано-Франківською областями.