Озеро Несамовите

Озеро розташоване на висоті 1750 м над рівнем моря, трохи нижче головного хребта Чорногора. Довжиною менше 100 метрів і шириною 45 метрів. Глибина коливається від 1 до 1,5 метра. Воно майже повністю забезпечується дощами. Крім того, жоден потік не витікає з озера. Взимку замерзає. Незважаючи на те, що Несамовите знаходиться в природному заповіднику, де заборонено ставити намети, озеро є популярним місцем для кемпінгу. У гуцульських легендах озеро має магічну силу.

Озеро Несамовите

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспади Сріблясті

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Ці дві природні дивовижі – можливість не тільки порадувати око, але й за допомогою різноманітних водних процедур оздоровити тіло.

Водоспад Шипіт

Водоспад розташований в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полоніна Боржавська, біля підніжжя гори Хемба (1491 м над рівнем моря) Водоспад побудований на постійних палеогенових пісковиках та гравії з тонкими шарами сланцю. Ущелина оточена буковими лісами.

Джерела Трускавця

Головний скарб Трускавцю – слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва «Нафтуся». Специфічного присмаку воді додають речовини нафтового походження – в місцевості здавна видобувають нафту. Всього ж трускавецьке родовище налічує 25 джерел (використовуються 14) з 10 різновидами вод різного складу. У місті працюють 2 бювети. 10 бальнеологічних курортів Карпат.

Водоспад  Женецький Гук

Женецький Гук на річці Женець, приблизно за 9 км. від села Татарів Івано-Франківської області. Його висота становить 15 метрів.

Печера Баламутівська

Баламутівська печера знаходиться в Заставнівському районі Чернівецької області, неподалік від північно-східної околиці села Баламутівка.