Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об’єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту. Крім цього, тут на території Карпатського природного національного парку з однойменною назвою «Стежка Довбуша» розкинулися скелі з пісковика, дивовижних форм. Хоча скелі невеликі (до 20 метрів заввишки), вони дуже оригінально виглядають серед Карпатського лісу. Що цікаво, як туристичний об’єкт, це місце було відкрито ще в 1902 році. Тут також є кілька печер. В деякі можна потрапити тільки з провідником.

 

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Камянка

Водоспад Кам'янка або Кам'янецький розташований на річці Кам'янка в Національному парку Дубина Сколівського району Львівської області на заході України Висота водоспаду становить 7 метрів.

Водоспад Малий Кузьминець

Водоспад розташований на південний захід від села Стара Гута Богородчанського району Івано-Франківської області.

Водоспад Сопіт

Водоспад Сопіт знаходиться в Львівській області неподалік села Сопота. Висота водоспаду 8м. Потік води стрімко біжить по скелі і у підніжжі утворює водобійний казан.

Джерела Моршина

Комплексне лікування цілющою водою з трьох джерел, мінерально-хвойними і йодобромними ваннами та грязями. 10 бальнеологічних курортів Карпат.