Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об’єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту. Крім цього, тут на території Карпатського природного національного парку з однойменною назвою «Стежка Довбуша» розкинулися скелі з пісковика, дивовижних форм. Хоча скелі невеликі (до 20 метрів заввишки), вони дуже оригінально виглядають серед Карпатського лісу. Що цікаво, як туристичний об’єкт, це місце було відкрито ще в 1902 році. Тут також є кілька печер. В деякі можна потрапити тільки з провідником.

 

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Печера Дуча

Печера Дуча розташовується в Заставнівському районі Чернівецької області.

Гора Маковиця

Висота гори Маковиця вершини 984,5 м. Вершина гори вкрита рідкісними чагарниками і окремими деревами. Вільні від лісу місця багаті трав'яним покровом. Є два основних туристичних маршрути на гору.

Водоспад Кобилецький Гук

Водоспад неподалік від південної околиці смт Кобилецька Поляна

Печера Скитська

У Чернівецькій області знаходиться унікальна гіпсова Скитська печера. За своєю структурою печера відноситься до лабіринтового типу печер довжиною 3,5 кілометра.

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об'єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту.