Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об’єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту. Крім цього, тут на території Карпатського природного національного парку з однойменною назвою «Стежка Довбуша» розкинулися скелі з пісковика, дивовижних форм. Хоча скелі невеликі (до 20 метрів заввишки), вони дуже оригінально виглядають серед Карпатського лісу. Що цікаво, як туристичний об’єкт, це місце було відкрито ще в 1902 році. Тут також є кілька печер. В деякі можна потрапити тільки з провідником.

 

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Кобилецький Гук

Водоспад неподалік від південної околиці смт Кобилецька Поляна

Озера Солотвинські

Солотвинські соляні озера лікують за допомогою ропи та грязі, багатих на корисні мікроелементи. Доведено, що вода Cолотвинських озер аналогічна за складом та лікувальними властивостями водам Мертвого моря. Найбільше з Cолотвинських озер – Кунігунда утворилося на місці затопленої шахти, збудованої ще за австрійських часів.

Гора Піп Іван

Піп Іван - третя найвища вершина Чорногори після гори Говерли та Бребенескула. Висота - 2022 метри над рівнем моря.

Озеро Герешаска (Догяска)

Знаходиться Герешаска на висоті 1577 метрів н.р.м., і за розмірами виглядає досить переконливо - 125 на 100 метрів, площа 1.2 гектара.

Озеро Хащованське

Недалеко від села Хащованя Львівської області, в оточенні мальовничих пагорбів, вкритих смереками і густою рослинністю, красується Хащованське озеро (Нова Хащованя).