Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об’єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту. Крім цього, тут на території Карпатського природного національного парку з однойменною назвою «Стежка Довбуша» розкинулися скелі з пісковика, дивовижних форм. Хоча скелі невеликі (до 20 метрів заввишки), вони дуже оригінально виглядають серед Карпатського лісу. Що цікаво, як туристичний об’єкт, це місце було відкрито ще в 1902 році. Тут також є кілька печер. В деякі можна потрапити тільки з провідником.

 

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Джерела Шаян

Бальнеологічний курорт Шаян знаходиться за 15 км від Хуста. З трьох боків селище оточене горами, названими в народі Шаян, Шаяниха та Шаянчик, що виникли за легендою в сиву давнину на місці загибелі від ворогів родини Шаянів.

Озеро Лебедин

Широке водне дзеркало, закутані зеленню рослин і чагарників знаходиться серед старовинного букового лісу на висоті 650 м. Над рівнем моря. і має овально-округлу форму і розмір 150 м., глибина - 28 м. Знаходиться на території Національного парку "Гуцульщина".

Гора Бребенескул

Бребенескул - вершина висотою 2037 м над рівнем моря розташований в Україні в центральній частині масиву Чорногори.

Водоспад Бабин

Каскад Бабиних водоспадів (1,5—2,5 м).

Джерела Кваси

Кваси неймовірно багаті на мінеральні джерела – тут їх більше 80. Місцева «квасна» вода, що належить до типу «Єсентуки», почала використовуватися для лікування з середини XIX ст., коли в селищі відкрилася перша водолікарня.