Скеля Писаний камінь

Недалеко від села Криворівня знаходиться популярний туристичний об’єкт – Писаний камінь. Ширина його – метрів 10, висота – метрів 5. Невелика скеля на рівному хребті на перший погляд здається нічим не примітною. Правда, якщо забратися на самий верх, можна побачити навколишні села далеко внизу, а вдалині – Чорногорський хребет.

 

Скеля Писаний камінь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Гора Піп Іван Мармароський

Піп Іван Мармароський, угорський Іван-хавас, 1936 м над рівнем моря) - гора в горах Марамуреш (частина Рахівських гір) на румунсько-українському державному кордоні. 

Озера Солотвинські

Солотвинські соляні озера лікують за допомогою ропи та грязі, багатих на корисні мікроелементи. Доведено, що вода Cолотвинських озер аналогічна за складом та лікувальними властивостями водам Мертвого моря. Найбільше з Cолотвинських озер – Кунігунда утворилося на місці затопленої шахти, збудованої ще за австрійських часів.

Водоспад Кобилецький Гук

Водоспад неподалік від південної околиці смт Кобилецька Поляна

Водоспад Скакало

Водоспад Скакало розташований в трьох кілометрах на північ від селища Чинадієво. Своєю назвою він зобов'язаний переливаються з каменю на камінь каскадів струмків

Водоспад  Женецький Гук

Женецький Гук на річці Женець, приблизно за 9 км. від села Татарів Івано-Франківської області. Його висота становить 15 метрів.