Скеля Писаний камінь

Недалеко від села Криворівня знаходиться популярний туристичний об’єкт – Писаний камінь. Ширина його – метрів 10, висота – метрів 5. Невелика скеля на рівному хребті на перший погляд здається нічим не примітною. Правда, якщо забратися на самий верх, можна побачити навколишні села далеко внизу, а вдалині – Чорногорський хребет.

 

Скеля Писаний камінь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Озеро Лебедин

Широке водне дзеркало, закутані зеленню рослин і чагарників знаходиться серед старовинного букового лісу на висоті 650 м. Над рівнем моря. і має овально-округлу форму і розмір 150 м., глибина - 28 м. Знаходиться на території Національного парку "Гуцульщина".

Водоспад Ялинський

Водоспад Ялинський знаходиться на висоті 1000 м і з висотою падіння 26 м. є найвищим одноступінчастим водоспадом в Карпатах України

Печера Скитська

У Чернівецькій області знаходиться унікальна гіпсова Скитська печера. За своєю структурою печера відноситься до лабіринтового типу печер довжиною 3,5 кілометра.

Водоспад  Женецький Гук

Женецький Гук на річці Женець, приблизно за 9 км. від села Татарів Івано-Франківської області. Його висота становить 15 метрів.

Водоспад Дівочі сльози

Водоспад «Дівочі сльози» розташований на гірській річці Жонка, припливу Прута. Місцеві жителі називають водоспад святим, оскільки поруч з ним знаходиться печера монаха.