Водоспад Шипіт

Водоспад розташований в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полонина Боржавська, біля підніжжя гори Гемба (1491 м над рівнем моря) Водоспад побудований на постійних палеогенових пісковиках та гравії з тонкими шарами сланцю. Ущелина оточена буковими лісами.

Водоспад Шипіт

Вода водоспаду стає сильнішою, особливо навесні після зимової відлиги. Через водоспад проходять гірські туристичні стежки, а за 300 м від водоспаду знаходиться гірськолижний підйомник Полонина Боржавська. Назва водоспаду походить від слова “шепіт” (“шепіт“), бо навіть здалеку ви чуєте відгомін падаючої води, що нагадує шепіт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Озера Солотвинські

Солотвинські соляні озера лікують за допомогою ропи та грязі, багатих на корисні мікроелементи. Доведено, що вода Cолотвинських озер аналогічна за складом та лікувальними властивостями водам Мертвого моря. Найбільше з Cолотвинських озер – Кунігунда утворилося на місці затопленої шахти, збудованої ще за австрійських часів.

Озеро Несамовите

Озеро розташоване на висоті 1750 м над рівнем моря, трохи нижче головного хребта Чорногора. Довжиною менше 100 метрів і шириною 45 метрів. Глибина коливається від 1 до 1,5 метра.

Водоспад Кобилецький Гук

Водоспад неподалік від південної околиці смт Кобилецька Поляна

Водоспад Ялинський

Водоспад Ялинський знаходиться на висоті 1000 м і з висотою падіння 26 м. є найвищим одноступінчастим водоспадом в Карпатах України

Водоспади Сріблясті

Одним із найбільш відвіданих місць у селі Шешори є Сріблясті водоспади, або Великий та Малий Гуки. Ці дві природні дивовижі – можливість не тільки порадувати око, але й за допомогою різноманітних водних процедур оздоровити тіло.