Водоспад Труфанецький

Труфанець – найвищий природний водоспад в Україні. Він повноводний в кожну пору року, тому біля нього завжди повно туристів – в будь-який сезон водоспад буде вражати своєю величчю. Він утворився в результаті руйнування пісковиків і перетворився в абсолютно самостійне природне явище. Водоспад став до того великим, що навіть утворює кілька каскадів. А висота Труфанецького водоспаду складає 36 метрів. А назву свою водоспад отримав на честь річки Труфанець, яка є притокою інший річки – Чорна Тиса.

Водоспад Труфанецький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Печера Дружба (Романія)

Розташована печера в буковому пралісі на північній околиці села Мала Уголька, що в Тячівському районі Закарпатської області

Полонина Боржава

Полонина Боржава - гірський масив на Закарпатті. Центром ландшафту є вершина Великий Верх (1598 м), де перетинаються два головні хребти.

Джерела Шаян

Бальнеологічний курорт Шаян знаходиться за 15 км від Хуста. З трьох боків селище оточене горами, названими в народі Шаян, Шаяниха та Шаянчик, що виникли за легендою в сиву давнину на місці загибелі від ворогів родини Шаянів.

Озеро Апшинець

Розташоване на північно-східному схилі масиву Свидовець, на схід від гори Трояска, на висоті 1487 м. Довжина - 126 м, ширина - 100 м, площа 1,2 га. Глибина озера - до 3,3 м. Улоговина подовженої форми з невисоким мореним валом. Південно-західна частина озера зайнята осоково-сфагнових болотом

Озеро Ворожеска

Складається водойму з двох невеликих частин. Верхнє озеро - площа сягає 0,7 га, а найбільша глибина - 4,5 м. Нижня - 15 м нижче верхнього, площа 0,2 га, найбільша глибина - 1,9 м.