Водоспад Труфанецький

Труфанець – найвищий природний водоспад в Україні. Він повноводний в кожну пору року, тому біля нього завжди повно туристів – в будь-який сезон водоспад буде вражати своєю величчю. Він утворився в результаті руйнування пісковиків і перетворився в абсолютно самостійне природне явище. Водоспад став до того великим, що навіть утворює кілька каскадів. А висота Труфанецького водоспаду складає 36 метрів. А назву свою водоспад отримав на честь річки Труфанець, яка є притокою інший річки – Чорна Тиса.

Водоспад Труфанецький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Шипіт

Водоспад розташований в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полоніна Боржавська, біля підніжжя гори Хемба (1491 м над рівнем моря) Водоспад побудований на постійних палеогенових пісковиках та гравії з тонкими шарами сланцю. Ущелина оточена буковими лісами.

Джерела Східниці

Бальнеологічний курорт Східниця – чудове, затишне місце для сімейного відпочинку та лікування, розташоване неподалік Дрогобича. Відносно молодий курорт ( початок його функціонування прийшовся на 1970-ті роки) відомий далеко за межами України своїми унікальними мінеральними водами, аналогів яким в Європі немає. 10 бальнеологічних курортів Карпат.

Печера Дружба (Романія)

Розташована печера в буковому пралісі на північній околиці села Мала Уголька, що в Тячівському районі Закарпатської області

Скелі Довбуша (Стежка Довбуша)

Що зможемо побачити, відвідавши цей об'єкт. Перш за все, побачимо чудову карпатську природу, яка буде супроводжувати Вас протягом усього маршруту.