Водоспад  Женецький Гук

Женецький Гук на річці Женець, приблизно за 9 км. від села Татарів Івано–Франківської області. Висота становить 15 метрів. Місцеві назвали водоспад Гук через шум, який від нього чути. Женецький Гук розташований в Карпатському національномупарку, гірському хребті Горгани та на туристичному маршруті до гори Хом’як.

Водоспад  Женецький Гук

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Popular

Водоспад Яворівський Гук

Водоспад Яворівський Гук - каскадний 6-метровий водоспад розташований на р. Віпчинка (притока Стоянова басейну р. Рибниці).

Скеля Слон

За характерну форму це скельне оголення також називають скелею "Слон". Складки виникли в міоценових період (за іншими даними - від 60 до 75 млн. Років тому)

Озера Солотвинські

Солотвинські соляні озера лікують за допомогою ропи та грязі, багатих на корисні мікроелементи. Доведено, що вода Cолотвинських озер аналогічна за складом та лікувальними властивостями водам Мертвого моря. Найбільше з Cолотвинських озер – Кунігунда утворилося на місці затопленої шахти, збудованої ще за австрійських часів.

Гора Тростян

Гора розташована за 2 км від центру Славського.

Водоспад Шипіт

Водоспад розташований в Українських Карпатах, на північних схилах гірського масиву Полоніна Боржавська, біля підніжжя гори Хемба (1491 м над рівнем моря) Водоспад побудований на постійних палеогенових пісковиках та гравії з тонкими шарами сланцю. Ущелина оточена буковими лісами.